2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.

Emlak

Baransel Grup Gece
Seçkin Yaşamın Anahtarı

Yazlık Hanem

Ege ve Akdeniz kıyılarında bulunan tatil bölgelerinde Emlak yatırım danışmanlığı ve ekspertizlik hizmeti sunan firmamız. Satılık ve Kiralık talepler doğrultusunda Villa, Apart, İş yeri, Arsa, Tarla, Arazi gibi gayrimenkullerin bulunmasında hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Baransel Emlak olarak uzman ve profesyonel kadromuzla ilk önce insan diyor, yeni yaşamlar ve yeni ufuklar açıyoruz. Yalnızca güvendiğimiz, Kaliteli ve sorunsuz projelerin pazarlamasını üstleniyoruz. Müşterilerimizi ne zaman ve nasıl doğru yatırım yapacakları konusunda bilgilendiriyor. Yasalar ve yönetmelikler doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Geleceğiniz için yatırım yapmak veya gayrimenkullerinizi değerlendirmek bizim işimiz, Siz keyfini ve huzurunu sürmeye bakın…

Ege ve Akdeniz kıyılarında seçkin satılık Yazlık Villa ve Apartların tüm detaylarıyla ve gerçek değerleriyle satışına aracılık etmek amacıyla hazırlanıp müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

YazlıkHanem.com sitesi Türkiye’de yazlık sahibi olmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcıların, Karışık ve Yanıltıcı emlak sitelerinde zaman kaybetmek yerine aradığı gayrimenkulü tüm detayları ve özellikleriyle bulmasına yardımcı olmakla birlikte, Gayrimenkule sahip olmayı istemesi halinde gayrimenkulün tapu devrinden, anahtar teslimine kadar tüm yasal sorumlulukları üstlenmektedir.

YazlıkHanem.com olarak temel hedefimiz, Siz değerli müşterilerimizin sahip olmak istediği yazlığı, Detaylı bir şekilde beğeninize sunmak ve İlgilendiğiniz yazlığa sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamaktır.

0+

Yıllık Tecrübe

">0+

Konut Satışı

+

Uzman Personel

Yazlık Hanem

Yaşamınıza artı katan projeleriyle hayat standartlarınızı değiştiren, yaratıcı ve yenilikçi felsefesiyle doğaya ve çevreye saygılı çalışan ekibimiz. İmzasını taşıyan tüm çalışmalarında güncel inşaat teknolojilerini kullanmakta, Kaliteli, Estetik ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Baransel inşaat tecrübeli ekibi, her biri alanında profesyonel teknik kadrosuyla üstlendiği tüm projeleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamlamayı başarmıştır.

Düşlediğiniz yaşamın anahtarına sahip olmak size çok uzak değil!

2006'dan bu yana gelişmekte olan Baransel İnşaat, uzman kadrosu ve yenilikçi çözümleriyle, sizleri hayallerizdeki konuta kavuşturuyor. Üstlendiği tüm projeleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim eden Baransel İnşaat, edindiği engin tecrüvesiyle lüks ve seçkin konutlar inşaa etmektedir. YazlıkHanem.com üzerinden satışa sunulan projelerimizin döviz cinsinden değerlerini görebilir, isterseniz yatırım analizi yapabilirsiniz.

  • Emlak satış ve aracılık hizmetleri
  • Arazi tespiti ve değerleme
  • Ekspertizlik Hizmeti
  • Arsa karşılığı proje geliştirme
  • Kira garantili villa satışı
Yazlık Hanem Ziyaret Edin

Ege ve Akdeniz bölgelerinde güvenilir ve kesin çözümler…

Siz taleplerinizi belirtin biz projelendirelim ya da bizim tecrübe ve deneyimlerimiz sonucunda hazırlanan seçeneklerimizi inceleyin sizin sevkleriniz ve önceliklerinize göre uyarlayıp yaşam alanınızı inşa edelim.
Baransel Grup uzman ve dinamik ekibi ile sizlere ticari ve konut projelerinizde rehberlik hizmeti sunarak inşaat başlangıcından, sonuna kadar sorunsuz bir şekilde projenizi bitirmenize yardımcı olur.