2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.
İletişim (+90) 444 6106
Çalışma Saatleri Pzt - C.tes: 9:00 - 18:00
Adres Kalkan Mah. No:51 07960 Kas Antalya
Seçkin Yaşamın Anahtarı

Yazlık Hanem

Ege ve Akdeniz kıyılarında bulunan tatil bölgelerinde Emlak yatırım danışmanlığı ve ekspertizlik hizmeti sunan firmamız. Satılık ve Kiralık talepler doğrultusunda Villa, Apart, İş yeri, Arsa, Tarla, Arazi gibi gayrimenkullerin bulunmasında hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Baransel Emlak olarak uzman ve profesyonel kadromuzla ilk önce insan diyor, yeni yaşamlar ve yeni ufuklar açıyoruz. Yalnızca güvendiğimiz, Kaliteli ve sorunsuz projelerin pazarlamasını üstleniyoruz. Müşterilerimizi ne zaman ve nasıl doğru yatırım yapacakları konusunda bilgilendiriyor.  Yasalar ve yönetmelikler doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Geleceğiniz için yatırım yapmak veya gayrimenkullerinizi değerlendirmek bizim işimiz, Siz keyfini ve huzurunu sürmeye bakın…

Ege ve Akdeniz kıyılarında seçkin satılık Yazlık Villa ve Apartların tüm detaylarıyla ve gerçek değerleriyle satışına aracılık etmek amacıyla hazırlanıp müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

YazlıkHanem.com sitesi Türkiye’de yazlık sahibi olmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcıların, Karışık ve Yanıltıcı emlak sitelerinde zaman kaybetmek yerine aradığı gayrimenkulü tüm detayları ve özellikleriyle bulmasına yardımcı olmakla birlikte, Gayrimenkule sahip olmayı istemesi halinde gayrimenkulün tapu devrinden, anahtar teslimine kadar tüm yasal sorumlulukları üstlenmektedir.

YazlıkHanem.com olarak temel hedefimiz, Siz değerli müşterilerimizin sahip olmak istediği yazlığı, Detaylı bir şekilde beğeninize sunmak ve İlgilendiğiniz yazlığa sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamaktır.

0

Konut Satışı

0

Bölgede Portföy

0

Uzman Personel

Image
Image

Baransel Emlak

Ege ve Akdeniz kıyılarında bulunan tatil bölgelerinde Emlak yatırım danışmanlığı ve ekspertizlik hizmeti sunan firmamızın başlıca faaliyet alanları

  • Emlak satış ve aracılık hizmetleri
  • Arazi tespiti ve değerleme
  • Expertizlik hizmeti
  • Arsa karşılığı proje geliştirme
  • Kira garantili villa satışı

 

Baransel Emlak

Ege ve Akdeniz bölgelerinde güvenilir ve kesin çözümler…