2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.
İletişim (+90) 444 6106
Çalışma Saatleri Pzt - C.tes: 9:00 - 18:00
Adres Kalkan Mah. No:51 07960 Kas Antalya
Unutulmaz Tatilin Adresi

TatilVillam

Türkiye’nin bir çok noktasından tanınmış yada keşfedilmemiş tatil bölgelerinde farklı özelliklerde villa, apart, dağ evi ve çiftlik evlerinde hayalinizdeki  tatili yaşamanıza olanak sağlamak amacıyla 2006 yılında kurulan firmamız. Bugün Türkiye’nin en büyük ve en seçkin villa ve apart kiralama portföyüne sahip olup, Türkiye’de Villa ve apart kiralamasına aracılık eden lider firmadır.

Tatil Villam özel olarak seçilmiş ve direktiflerimiz doğrultusunda kriterlerimize uygun hale getirilmiş tatil seçenekleri sunarken size kiraladığımız villa ve apartların teslimi ve daha sonrasında 7/24 saat ulaşabileceğiniz kusursuz hizmet sunar.

Hayallerinizdeki Tatili yaşamak için sitemizden villanızı seçebilir yada bize nasıl bir konutta tatil yapmak istediğinizi belirtip önerdiğimiz tatil evinde unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Faaliyette bulunduğu bölgeler içerisinde; villa kiralama, konut ve arazi satışı gibi konularda profesyonel hizmetler sunan firmamız müşteri yorumlarına değer vererek büyümesini sürdürmektedir. 2011 yılı içerisinde firmamız 150 konut kiralama işlemi gerçekleştirerek 2000 in üzerinde aileye hizmet sunmuştur. Kaliteli hizmeti sayesinde her geçen gün hizmet ağını ve portföyünü genişleten firmamız sadece kaliteli ve belirli standartlara sahip konutların kiralamasını sizlere sunar.

Tatilvillam.com ekibi olarak en büyük misyonumuz Türkiye’ de hiçbir faaliyet ve hiçbir mali gideri olmaksızın sadece web sitesi üzerinden pazarlama yapan ve hiçbir sorumluluk taşımayan sanal internet sitelerinin önüne geçerek gerçek güvenilir hizmeti yerinde ve sorunsuz sunan ve dünyaca tanınan bir Türk firması olmaktır.

0

Misafir Ağırladık

0

Yıldır Kesintisiz Hizmet

0

Misafir Yorumu

Image
Image

Baransel Turizm

 

Hizmetlerimiz arasında

  • Hava alanı transferi
  • Hava alanı teslim araç kiralama
  • Özel Aşçı
  • Çocuk Bakıcısı
  • Villa Temizliği
  • Özel Rehber

gibi seçenekler talepleriniz doğrultusunda profesyonel olarak sunulmaktadır.

Baransel turizm

Amacımız siz değerli misafirlerimizin evindeki rahatını ve huzurunu unutulmaz bir tatile dönüştürmektir…