2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.
İletişim (+90) 444 6106
Çalışma Saatleri Pzt - C.tes: 9:00 - 18:00
Adres Kalkan Mah. No:51 07960 Kas Antalya
Image
Baransel Grup

Firmamız 2006 yılında gerçek kişi firma olarak kurulmuş, emlak ve sigorta sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri talepleri ve firma hedefleri doğrultusunda 2009 yılında tüzel kişi firmamız olan Baransel Grup kurulmuştur. Bugün tüm sermayesi ve yetkileri Baransel Grup’a ait üç farlı şirket birleşmiş olup Baransel Grup adı altında EMLAK, İNŞAAT, TURİZM, OTOMOTİV ve SİGORTA aracılık hizmetlerini sunmaktadır.

Baransel Grup olarak hizmet verdiğimiz sektörlerde siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bu sebeple her zaman her sektörün öncüleri ile çalışmakta ve çözümler sunmaktayız.

Bu nedenle

Sigorta sektörüne öncelikle 21 sigorta ile anlaşmalı olarak çalışan Broker bünyesinde başlayarak deneyimleri sonucunda Ak Sigorta ve Groupama Sigorta A Acentesi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İnşaat ve projelendirme alanında mimar, inşaat mühendisi, harita mühendisi ve teknik ekibiyle ortak çalışma yürütmekte ve tüm ayrıntılarda birlikte hareket etmekteyiz. Tüm tamamladığımız inşaat ve tadilatlara uzun süreli garanti vermekte ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmaktayız.

Turizm alanında öncülüğünü yaptığımız villa, apart tatili hizmetine başlamamıza neden olan bu sistemin yanlış kişiler ve kuruluşlar tarafından yapılmasına şahit olmamız ve müşterilerimizin bu hizmeti bizden almak istemeleri doğrultusunda başlamıştır. Müşteri memnuniyeti, güvenilir ve detaylı hizmetimizin karşılığında her yıl portföyümüz ve müşteri kitlemiz genişlemektedir.

Ofisimiz Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Kalkan’da ve Fethiyede yer almaktadır. Zamanla portföyünü genişleten firmamız Akdeniz ve Ege Bölgeleri’nde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Hizmet sunduğumuz sektörlerde konusunda yetkili personelimizin gerekli eğitim ve sertifikaları mevcuttur.

Baransel

Baransel, hedefine ulaşan sel gibi olan ve güçten kuvvetten gelen anlamına gelmektedir. Kökeni Farsça ve Türkçe’dir. Şirketimize ismini veren ve başarı yolunda bize örnek olup tecrübe ve deneyimleriyle yol gösteren Danimarka’da Şimşek Holding sahibi Mehmet ŞİMŞEK’ e sonsuz teşekkürler.

0+

YILLIK TECRÜBE

0

LÜKS KONUT

0

YEREL OFİS

Misyonumuz

Dünyada gelişen teknolojiyi ve zamanın gerektirdiği değişikleri güncelleyen müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçek güvenilirir hizmeti kusursuz sunan dünyaca tanınan öncü bir Türk firması olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini büyümede birinci koşul olarak gören firmamızın vizyonu; Çağımızda çok hızlı artan teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır.