2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.

Hakkımızda

Baransel Grup
2006'Dan Günümüze

Baransel Grup

Firmamız 2006 yılında gerçek kişi firma olarak kurulmuş, emlak ve sigorta sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Müşteri talepleri ve firma hedefleri doğrultusunda 2009 yılında tüzel kişi firmamız olan Baransel Grup kurulmuştur. Bugün tüm sermayesi ve yetkileri Baransel Grup’a ait üç farlı şirket birleşmiş olup Baransel Grup adı altında EMLAK, İNŞAAT, TURİZM, OTOMOTİV ve SİGORTA aracılık hizmetlerini sunmaktadır.
Baransel Grup olarak Kalkan, Fethiye, Bodrum, İstanbul ve Avrupa Ofislerimizde siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmayı hedeflemekte bu doğrultuda çalışmakta ve çözümler sunmaktayız.
Baransel Grup Gece

Baransel Grup olarak hizmet verdiğimiz sektörlerde siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bu sebeple her zaman her sektörün öncüleri ile çalışmakta ve çözümler sunmaktayız.

Bu nedenle

Sigorta sektörüne öncelikle 21 sigorta ile anlaşmalı olarak çalışan Broker bünyesinde başlayarak deneyimleri sonucunda Ak Sigorta ve Groupama Sigorta A Acentesi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İnşaat ve projelendirme alanında mimar, inşaat mühendisi, harita mühendisi ve teknik ekibiyle ortak çalışma yürütmekte ve tüm ayrıntılarda birlikte hareket etmekteyiz. Tüm tamamladığımız inşaat ve tadilatlara uzun süreli garanti vermekte ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmaktayız.

Turizm alanında öncülüğünü yaptığımız villa, apart tatili hizmetine başlamamıza neden olan bu sistemin yanlış kişiler ve kuruluşlar tarafından yapılmasına şahit olmamız ve müşterilerimizin bu hizmeti bizden almak istemeleri doğrultusunda başlamıştır. Müşteri memnuniyeti, güvenilir ve detaylı hizmetimizin karşılığında her yıl portföyümüz ve müşteri kitlemiz genişlemektedir.

Ofisimiz Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Kalkan’da ve Fethiyede yer almaktadır. Zamanla portföyünü genişleten firmamız Akdeniz ve Ege Bölgeleri’nde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Hizmet sunduğumuz sektörlerde konusunda yetkili personelimizin gerekli eğitim ve sertifikaları mevcuttur.

Baransel

Baransel, hedefine ulaşan sel gibi olan ve güçten kuvvetten gelen anlamına gelmektedir. Kökeni Farsça ve Türkçe’dir. Şirketimize ismini veren ve başarı yolunda bize örnek olup tecrübe ve deneyimleriyle yol gösteren Danimarka’da Şimşek Holding sahibi Mehmet ŞİMŞEK’ e sonsuz teşekkürler.

0+

Yıllık Tecrübe

0+

Lüks Konut projesi

0

Ofis

Misyonumuz

Dünyada gelişen teknolojiyi ve zamanın gerektirdiği değişikleri güncelleyen müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçek güvenilirir hizmeti kusursuz sunan dünyaca tanınan öncü bir Türk firması olmaktır.
baranselgrup-misyon
baranselgrup-vizyon

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini büyümede birinci koşul olarak gören firmamızın vizyonu; Çağımızda çok hızlı artan teknolojik gelişmeleri ve müşteri ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır.

Projelerimiz ve Yatırım Teklifleriniz İçin Bize Yazın

Talepleriniz uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde cevaplanır.
Baransel Grup
Baransel Grup

Hizmet verdigimiz tüm sektörlerde ülkemizin ve bölgemizin ekonomisine deger kazandırmanın yanı sıra sektörlerin gelismesine öncülük ettik.

 • Emlak
  Ege ve Akdeniz kıyılarında bulunan tatil bölgelerinde Emlak yatırım danışmanlığı ve ekspertizlik hizmeti sunmaktayız.
 • Turizm
  Türkiye’de Villa kiralamanın öncüsü Tatil Villam,Tatil Hane ve Baransel Villas ile 2006'dan bugüne binlerce misafir ağırladık.
 • İnşaat
  Baransel inşaat tecrübeli ekibi, her biri alanında profesyonel teknik kadrosuyla üstlendiği tüm projeleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamlamayı başarmıştır.
 • Sigorta
  Ak Sigorta’nın 2008 yılında tüm branşlarında Hizmet veren “A” TİPİ YETKİLİ ACENTESİ olarak hizmet vermeye başladık.
Baransel Grup Gece
Baransel Grup

Ofislerimiz

Fethiye, Kalkan, Bodrum Bölge Ofislerimiz yanı sıra İstanbul ve Avrupa İrtibat Ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kurumsal İştiraklerimiz

Baransel Grup’a ait üç farklı şirket birleşmiş olup Baransel Grup adı altında EMLAK, İNŞAAT, TURİZM, OTOMOTİV ve SİGORTA sektöründe kendi markalarını oluşturmuştur.

Yeni Projelerden Haberdar Olun