2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.
İletişim (+90) 444 6106
Çalışma Saatleri Pzt - C.tes: 9:00 - 18:00
Adres Kalkan Mah. No:51 07960 Kas Antalya
İnşaat ve Tasarım

Baransel İnşaat

Siz Hayal edin, biz inşa edelim…
Yaşamınıza artı katan projeleriyle hayat standartlarınızı değiştiren, yaratıcı ve yenilikçi felsefesiyle doğaya ve çevreye saygılı çalışan ekibimiz. İmzasını taşıyan tüm çalışmalarında güncel inşaat teknolojilerini kullanmakta, Kaliteli, Estetik ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Baransel inşaat tecrübeli ekibi, her biri alanında profesyonel teknik kadrosuyla üstlendiği tüm projeleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamlamayı başarmıştır.

Düşlediğiniz yaşamın anahtarına sahip olmak size çok uzak değil!
Siz taleplerinizi belirtin biz projelendirelim ya da bizim tecrübe ve deneyimlerimiz sonucunda hazırlanan seçeneklerimizi inceleyin sizin sevkleriniz ve önceliklerinize göre uyarlayıp yaşam alanınızı inşa edelim.
Baransel Grup uzman ve dinamik ekibi ile sizlere ticari ve konut projelerinizde rehberlik hizmeti sunarak inşaat başlangıcından, sonuna kadar sorunsuz bir şekilde projenizi bitirmenize yardımcı olur.

İnsanlar yaşayacağı yada ticari faaliyet için satın alacağı gayrimenkulü satın alırken öncelikle tüm ihtiyaçlarına ve duygularına cevap verebilecek nitelikte olması özelliğini aramaktadır. Projelendirme, tasarım ve inşaat bu noktada en uygun çözüm olmaktadır. Başlıca bu nedenlerden dolayı, kişisel zevklerinize uygun ve size özel bir gayrimenkule sahip olmak için öncelikle belirlediğiniz lokasyonda bulunan arsa – arazi satın alınır. Bu aşamadan sonra sizin düşünceleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda imar planına uygun olarak projelendirme yapılır. Gerekli prosedürler tamamlanıp inşaat izni alınmasının ardından gayrimenkul inşa edilmeye başlanır. Kaba inşaatın bitmesi ile birlikte sizin zevklerinize uygun inşaat malzemesi ( Seramik, Mutfak, Kapı, Pencere, Boya vb.) secimi yapılır. İnşaatı ziyaret etme şansı olmayan müşterilerimize periyodik olarak fotoğraf çekilip adresine gönderilir ve kontrol dışı beğenilmeyen herhangi bir durumun olmasının önüne geçilir. Ortalama 5-7 ay arasında inşaat tamamlanır ve son kontroller yapılıp gerekli prosedürler ve resmi işlemler tamamlanıp gayrimenkul size kullanılabilir şekilde teslim edilir.

0

Lüks Konut

0

Yıldır Kesintisiz Hizmet

0

Yıl Kiralama Garantisi

Image
Image
PROJELERİMİZ

Villa Avangard İslamlar

Doğa harikası Kalkan’da İslamlar Köyünde bulunan bu lüks projemizde, 3 suit harika manzaraya sahip yatak odası, biri açık biri kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, sauna ve zeminde ısıtma sistemi, kapalı ve açık otopark, uygulanmıştır.
Projemiz satılıktır ve kiralıktır.

3 Yatak Odası
450m2 Arazi

Fethiye Seashore İkiz Villalar

Butikşehir fethiye’de eşsiz bir lokasyonda dört mevsim yaşayabileceğiniz villalarımız Fethiye sahil bandına sadece yürüyüş mesafesinde olup bu yeni projemizde 4 adet özel havuzlu ve bahçeli ikiz mustakil villa bulunmaktadır.
Projemiz 01.06.2015 tarihinde tamamlanmıştır.

3 Yatak Odası
450m2 Arazi

Villa Escape Kalkan

Doğa harikası Kalkan’da bulunan bu lüks projemizde, 5 suit Harika manzaraya sahip yatak odası, Özel yüzme havuzu ve havuz terasında jakuzi, Hamam, Sauna ve Buhar odası, Zeminden ısıtma sistemi uygulanmıştır.
Kapalı ve açık otopark, Projemiz tamamlanmış olup satılıktır.

5 Yatak Odası
450m2 Arazi

Villa Dexter (Kalkan)

Kalkan’ın Kızıltaş bölgesinde , 2020 yılında inşaası tamamlanmış villa Dexter, Villa Ayala ve Villa Morgan , siz değerli misafirlerine kapılarını açmaktadır. Lüks dizaynı , enfes konforu ve muhteşem manzarası ile villamız , sizlere unutamayacağınız bir tatili vadetmektedir. Toplamda 5 süit yatak odasından oluşan villamızda , 4 adet jakuzi , hamam , sauna ve yerden ısıtma sistemi bulunmaktadır. Bu özellikleri ile sizlere doyumsuz bir haz verecek , aileniz  ve sevdikleriniz ile unutmak istemeyeceğiniz anılar yaşatacaktır. Konum itibariyle , Kalkan merkeze ve plajlara çok kısa mesafede bulunan villamız , enfes bir manzarayı da sizlere sunuyor.

5 Yatak Odası
250m2

Villa Armani (Fethiye)

Fethiye’nin Kocaçalış bölgesinde , 2021 yılında inşaası tamamlanmış villa Armani, Villa Santoni,  Villa Fendi ve Villa Lardini, siz değerli misafirlerine kapılarını açmaktadır. Lüks dizaynı , enfes konforu ve muhteşem konumu ile villamız , sizlere unutamayacağınız bir tatili vadetmektedir. Toplamda 3 süit yatak odasından oluşan villamızda , 1 adet jakuzi , hamam , sauna ve yerden ısıtma sistemi bulunmaktadır. Konum itibariyle , Fethiye merkeze ve plajlara çok kısa mesafede bulunan villalarımız, Baransel Grup güvencesiyle Ocak 2021 Yılında tüm eşya ve mobilyaları ile hizmete açılmıştır.

3 Yatak Odası
135m2

Fethiye Akarca İnşaat Projesi

Akarca Müstakil villa projemiz 1173 m2 arsa içerisinde  4 blok ve 5 adet villa şeklinde tasarlanmış özel bir projedir. Müstakil giriş, kapalı ve açık özel havuza ve bahçeye sahip olan bu villalarımız,
Akarca ikiz villa projemiz 561 m2 arsa içerisinde  2 blok 4 adet villa şeklinde tasarlanmış özel bir projedir. Müstakil giriş, havuz ve bahçeye sahip olan bu villalarımız, Çalış plajına 1.8 km ve Sahil bandına 500 mt mesafededir. 
Çalış plajına 1.8 km ve Sahil bandına 500 mt mesafededir. Bölgenin en prestijli rekreasyon alanı olan Şehit Fethi bey parkına, Devlet hastanesi, Adliye, Marketlere ve Restoranlara yürüme mesafesinde yer alan bu projemiz. 2021 Yılı içinde eşyalı bir şekilde teslim edilmesi planlanmaktadır.

2 Yatak Odası
1734m2 Arazi

Villa Colibri Kalkan

Kalkan’ın Kalamar mevkisinde denize sadece 100 mt mesafede bulunan villamız 280 m2 arsa içerisinde inşaa edilmiş olup 4 suit yatak odası, 1 Oyun hobi odası, 1 Amerikan mutfak salon, Jakuzili yüzme havuzu ve teras ve 2 araçlık kapalı otopark bulunmaktadır.
Villa tamamlandıktan sonra aktif olarak yıllık kiralanmaktadır.

4 Yatak Odası
280m2 Arazi

Villa Julia

Kalkan’ın Kalamar mevkisinde denize 50mt mesafede bulunan villamız bulunduğu lokasyondaki en büyük villa olma ünvanına sahip olup villamızda 6 suit yatak odası, 1 Amerikan mutfak salon, Oyun Odası, Sinema Odası, Jakuzili yüzme havuzu ve teras bulunmaktadir. Lüks yapı proje sahibine tüm eşya ve mobilyalarıyla birlikte 30 Mayıs 2012 Tarihinde teslim edilmiştir.

6 Yatak Odası
450m2 Arazi

Seashore 3 Villa Fethiye

Butikşehir fethiye’de eşsiz bir lokasyonda dört mevsim yaşayabileceğiniz villalarımız Fethiye Sahil Bandına sadece yürüyüş mesafesinde olup bu yeni projemizde 3 adet özel havuzlu, Bahçeli ve otoparklı müstakil villa bulunmaktadır.
Proje Tamamlanmış ve Satılmıştır

5 Yatak Odası
450m2 Arazi

Villa Ania Kalkan

Kalkan’ın en elit lokasyonunda denize sıfır konumda olan villamızda 4 suit yatak odası, 1 Amerikan mutfak salon, Sauna-Hamam, Jakuzili yüzme havuzu ve teras bulunmaktadir.
Lüks yapı proje sahibine tüm eşya ve mobilyalarıyla birlikte fotograflarda görüldüğü gibi 30 Mayıs 2012 Tarihinde teslim edilmiştir.

4 Yatak Odası
280m2 Arazi

Villa Galina Kalkan

Kalkan Kışla mevkisinde lüks villaların arasında inşaa edilen villamızda 5 suit yatak odası mevcuttur.

Özel Yüzme Havuzu ve Jakuzi, Her odadan kapanmaz deniz manzarası, Kapalı otopark ve Teras bulunmaktadır.

5 Yatak Odası
450m2 Arazi

Villa Ahıska Kalkan

Kalkan’da Panaromik deniz ve doğa manzaralı villamız 5 suit yatak odalı olup eşsiz bir lokasyonda yer almaktadır.
Projeye 2014 yili sonunda başlanmış ve 2015 yılı Haziran Ayında Tamamlanmıştır.

5 Yatak Odası
450m2 Arazi