2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.

İnşaat

Baransel Grup Gece
İnşaat Ve Tasarım

Baransel İnşaat

Siz Hayal edin, biz inşa edelim…
Yaşamınıza artı katan projeleriyle hayat standartlarınızı değiştiren, yaratıcı ve yenilikçi felsefesiyle doğaya ve çevreye saygılı çalışan ekibimiz. İmzasını taşıyan tüm çalışmalarında güncel inşaat teknolojilerini kullanmakta, Kaliteli, Estetik ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Baransel inşaat tecrübeli ekibi, her biri alanında profesyonel teknik kadrosuyla üstlendiği tüm projeleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamlamayı başarmıştır.

Düşlediğiniz yaşamın anahtarına sahip olmak size çok uzak değil!
Siz taleplerinizi belirtin biz projelendirelim ya da bizim tecrübe ve deneyimlerimiz sonucunda hazırlanan seçeneklerimizi inceleyin sizin sevkleriniz ve önceliklerinize göre uyarlayıp yaşam alanınızı inşa edelim.
Baransel Grup uzman ve dinamik ekibi ile sizlere ticari ve konut projelerinizde rehberlik hizmeti sunarak inşaat başlangıcından, sonuna kadar sorunsuz bir şekilde projenizi bitirmenize yardımcı olur.

İnsanlar yaşayacağı yada ticari faaliyet için satın alacağı gayrimenkulü satın alırken öncelikle tüm ihtiyaçlarına ve duygularına cevap verebilecek nitelikte olması özelliğini aramaktadır. Projelendirme, tasarım ve inşaat bu noktada en uygun çözüm olmaktadır. Başlıca bu nedenlerden dolayı, kişisel zevklerinize uygun ve size özel bir gayrimenkule sahip olmak için öncelikle belirlediğiniz lokasyonda bulunan arsa – arazi satın alınır. Bu aşamadan sonra sizin düşünceleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda imar planına uygun olarak projelendirme yapılır. Gerekli prosedürler tamamlanıp inşaat izni alınmasının ardından gayrimenkul inşa edilmeye başlanır. Kaba inşaatın bitmesi ile birlikte sizin zevklerinize uygun inşaat malzemesi ( Seramik, Mutfak, Kapı, Pencere, Boya vb.) secimi yapılır. İnşaatı ziyaret etme şansı olmayan müşterilerimize periyodik olarak fotoğraf çekilip adresine gönderilir ve kontrol dışı beğenilmeyen herhangi bir durumun olmasının önüne geçilir. Ortalama 5-7 ay arasında inşaat tamamlanır ve son kontroller yapılıp gerekli prosedürler ve resmi işlemler tamamlanıp gayrimenkul size kullanılabilir şekilde teslim edilir.

0+

Yıllık Tecrübe

">0+

Lüks Villa İnşaası

+

Yıl Kiralama Garantisi

Baransel Grup
Baransel Grup

Projelerimiz

Düşlediğiniz yaşamın anahtarına sahip olmak size çok uzak değil! Siz taleplerinizi belirtin biz projelendirelim ya da bizim tecrübe ve deneyimlerimiz sonucunda hazırlanan seçeneklerimizi inceleyin sizin sevkleriniz ve önceliklerinize göre uyarlayıp yaşam alanınızı inşa edelim.