2006'dan Günümüze Güvenli Projeler Geliştiriyoruz.
  • BaVadi

    BaVadi

    Toplamda 27 Lüks Villadan oluşan projemiz, Kaş - Kalkan'ın en güzel yerlerinden birinde olup, tamamı...
  • BaVadi
  • BaVadi
  • BaVadi
  • BaVadi
  • BaVadi
Baransel Grup

BaVadi

Toplamda 27 Lüks Villadan oluşan projemiz, Kaş - Kalkan'ın en güzel yerlerinden birinde olup, tamamı deniz manzaralı villalardan oluşmaktadır. 11 Tip villa seçeneği sunan projemiz, tamamı lüks özeliklerle donatılmıştır.

1. Etap 2500m² alan içerisinde 6 bloktan oluşmaktadır. A,B,C1,C2,C3,D bloklarını içermektedir. 

Deniz manzaralı ve birbirinden farklı exclusive villalardan oluşan BaVadi projemiz, toplamda 3 etaptan oluşacak şekilde 2021 Ocak ayında başlamış ve 2023 Yılında tamamı bitirilmesi planlanmaktadır. Her biri birbirinden farklı ve lüks özelikle döşenmiş villalarımızda Hamam, Sauna, Jakuzi, Fitness, Bar, Sinema Odası ve Isıtmalı Kapalı Havuz bulunmaktadır. 

Kalkan'ın en gözde konumlarından birinde olan BaVadi projemiz Baransel Grup'un sektördeki 15 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile inşa edilmektedir. Her yıl gelişmekte olan Kalkan bölgesinde yatırım yapmak isteyen müşterilerine pek çok olanak sunan Baransel Grup, 2006 yılından bu yana villa kiralama ve inşa üzerine edindiği tecrübelerle kısa dönem kiralamada sektörün lideri konumunda olan Tatil Villam platformu ile yatırımlarının değerine değer katmak isteyen müşterilerinin de yanında durmaktadır.

Yazlık Villa ve Kısa dönem kiralama olarak kullanabilecek olan villalarımız yaşam alanlarının geniş tutulması ile Geniş Aile Grupları için pek çok olanak sunmaktadır. Sevdiklerinizle keyifli ve unutulmaz bir tatil için tasarlanan villalarımız, 5+1, 4+1 ve diğer pek çok konut tipi ile hayallerinizdeki seçkin yaşamın anahtarını sizlere sunmaktadır.

Geniş Havuz Terası ve Bahçe alanıyla eşsiz Kalkan manzarasını infinty havuz ile birleştiren projemizde, muhafazakâr aile grupları içinde kapalı havuz seçeneği sunulmaktadır. Kapalı Havuz alanında, Bar, Fitness gibi pek çok eğlence ve spor aktivitesini de içine sığdırmıştır.

Devamını Oku
Baransel Grup - 0cfb50728c.jpeg
0

Toplam Konut

0

Proje Alanı

Peyzaj Alanı

BaVadi

Proje İlerleme Durumu

Ağustos 2021

1. Etap İnşaası Başlatıldı

A Blok temel atma çalışmaları başlamıştır.
Baransel Grup

Ba Vadi - Kapanmaz Deniz Manzaralı Lüks Villalar

İnşaa Tamamlanma Yüzdesi
0%
Proje Tamamlanma Yüzdesi
0%
Baranse Grup

Ofislerimiz

Fethiye ve Kalkan Bölge Ofislerimiz, İstanbul İrtibat ve Avrupa İrtibat Ofislerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Baransel Grup

Talep Gönderin

Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş yapacaktır.